Wesela

Wesela

CO OFERUJEMY?

Oferujemy wykonanie pamiątki ślubu w jednej z przykładowych formuł które opisujemy poniżej. Niezależnie od wybranej opcji film jest realizowany wysokiej klasy sprzętem w jakości fullhd (aparaty dslr, kamery filmowe z wymienną optyką), przy użyciu najwyższej jakości optyki. Każde ujęcie podlega procesowi koloryzacji, która zapewnia odpowiednie dopasowanie wszystkich fragmentów filmu i jednolity klimat kolorystyczny filmu. Podobnie dużą wagę przykładamy do rejestrowanego dźwięku. Używamy wielu mikrofonów, zewnętrzny rejestrator dźwięku, mikrofony kierunkowe, system bezprzewodowy tak by w danym miejscu zarejestrować dźwięk najwyższej jakości.

JAK PRACUJEMY?

Chcemy by Wasz film oddawał jak najwierniej rzeczywistość tego wyjątkowego dnia. Dlatego staramy się być mało widocznie, nie ingerować w przebieg wydarzeń (wyjątkiem są drobne sugestie np. podczas przygotowań gdy pomagamy się ustawić korzystanie do światła itp.), nie będziemy też tego dnia dla Was dodatkowym stresem. Bardzo chętnie współpracujemy z każdym fotografem, który również preferuje realizacje zdjęć jako reportaż i staramy się nie przeszkadzać sobie nawzajem.

OFERTA

Przygotowujemy ofertę indywidualnie na podstawie potrzeb Pary Młodej. Dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowe lub na Facebooku.

Patrycja & Mateusz - klip z przepięknego wesela w Osadzie Danków
Dziś chcieliśmy podzielić się z Wami kolejnym przepięknym weselem z 2020 roku Wspaniali Młodzi, piękne krajobrazy i niesamowity klimat w…
Nina & Dominik
Wspominamy jeszcze poprzedni sezon i tym razem chcielibyśmy podzielić się z Wami klipem z przepięknego wesela Niny i Dominika:
Adriana & Czarek
Przygotowania w pięknej scenerii, wzruszająca ceremonia w kościele oraz bardzo energetyczna zabawa na parkiecie. Adriana i Czarek zgodzili się podzielić…