O nas

Potrzebujesz profesjonalnego filmu?

nasza filozofia

77video to filmy i teledyski ślubne o ludziach ich emocjach, uśmiechu i  łzach.  To Wy tworzycie historie, którą my filmujemy.

To Wy jesteście dla nas najważniejsi w dniu ślubu. Razem przezywamy Waszą historię. Kochamy to robić. Staramy się aby nasze filmy wzruszały, bawiły a przede wszystkim zmuszały do refleksji. Ciągle dążymy do doskonałości – rozwijamy się , szkolimy, inwestujemy na sprzęt z najwyższej półki.

Dlatego właśnie ta praca jest tak wyjątkowa dla nas.

Dlatego tworzymy filmy ślubne.

Dlaczego warto rozważyć naszą ofertę?

Indywidualne podejscie

Każdy nasz film jest inny, dostosowany zarówno do charakteru danego zlecenia jak i indywidualnych potrzeb Klienta.

Inwestujemy w sprzęt i nasze umiejętności

Nie stoimy w miejscu. Szkolimy się, śledzimy nowinki technologiczne i dobieramy sprzęt tak aby nasze realizacje mogły być najwyższej jakości.

Staranny montaż i koloryzacja

Każdy nasz film przechodzi również proces koloryzacji, który zapewnia spójność kolorystyczną ujęć. 

Wysoka kultura i poszanowanie współpracujących osób

Szanujemy innych wykonawców z którymi mamy przyjemność pracować.

Co mi się najbardziej podoba w mojej pracy? To, że każde zlecenie jest inne. Nowe pomysły, nowe wyzwania – nie można się nudzić.

Marcin

Nigdy nie przypuszczałem , że będę filmowcem ślubnym, to tak naprawdę przeznaczenie zrobiło to za mnie. Co najbardziej lubię w mojej pracy? To emocje, które widzę na twarzach moich Klientów podczas pracy.

Sławek

Uwielbiam wyzwania zarówno w trudnym terenie rowerowym jak i w świecie bitów i bajtów. Amatorska fotografia jest moją pasją.

Wojtek